Понедельник, 08.03.2021, 16:21
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Поиск
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 122
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Сайт Горловской ОШ №17

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

В школе работает кружок
В нашій школі ЗОШ № 17 працює гурток «Скарби духовності» під керівництвом Решетнік О.А. та за допомогою психолога Рижкової Л.В. Цей гурток створений для надання дітям духовного простору, на основі морально-етичних цінностей, що сприяє саморозвитку, творчої діяльності, моральної активності дитини.
У цьому році були проведені такі заходи: свято Покрова для учнів 4-5 класів, свято Миколи Чудотворця для учнів 1-2 класів. Члени гуртка, учні 6-7 класу, розповіли молодшим школярам про традиції святкування православних свят на Україні, прочитали приказки та прислів’я, провели ігри та подарували подарунки до свята Миколая малюкам.
Кожну середу гурток проводить спільну роботу з Горлівською Єпархією, яка супроводжується переглядом фільмів та бесідами, дискусіями, диспутами на православну тематику, та на теми які дуже бентежать сучасну молодь: скажемо наркотикам ні!, як народжується душа, без любові не має життя, як поводитись в конфліктній ситуації.
Учні дуже зацікавлені цими зустрічами, тому що вони можуть почути розумні думки не тільки від вчителів та батьків, а й від працівників Церкви. Під час гуртку учні готують проекти, диспути, анкетування та проводять їх з учнями школи.
Ми вважаємо, що цей гурток дуже потрібен нашій молоді, для того, щоб формувати людину високоморальну, духовну, успішну, впевнену у собі,яка буде корисною для свого суспільства.
Категория: Мои статьи | Добавил: redaktor (22.02.2011)
Просмотров: 738 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: