Понедельник, 08.03.2021, 23:02
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Поиск
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 122
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Сайт Горловской ОШ №17

Каталог файлов

Главная » Файлы » Виртуальная выставка

Cучасний педагог.Майстерня сучасної педагогіки.
[ Скачать с сервера (1.36 Mb) ] 07.01.2013, 23:03
Бублей Оксана Миколаївна має повну вищу педагогічну освіту. За спеціальністю викладач біології, працює за отриманим фахом в Горлівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 17 з 1994 р.
Бублей О.М. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії Управління освіти Горлівської міської ради від 11 квітня 2007р.
У 2011 році Бублей О.М. підвищила кваліфікацію у Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти на очно-дистанційних курсах за кредитно-модульною системою навчання для учителів природничого циклу та економіки.
За час роботи у навчальному закладі Бублей О.М. зарекомендовала себе як відповідальний, досвідчений педагог та умілий організатор. Вчитель має високу науково-методичну і професійну підготовку. Послідовно працює над проблемою формування ключових компетентностей учнів. На уроках біології процес навчання перетворюється у динамічну взаємодію вчителя та учня, в ході якої здійснюється стимулювання й організація активної пізнавальної діяльності учнів з метою засвоєння системи наукових знань, умінь, навичок, розвитку й всебічного виховання особистості за допомогою інформаційно-комп’ютерних технологій. Активізація пізнавальної діяльності учнів досягається за рахунок використання методів проблемно-розвивального навчання, які реалізуються за допомогою електронних навчальних комплексів, мультимедійних презентацій. Творчий підхід вчителя до побудови уроку дає змогу зробити його цікавим, захоплюючим, забезпечити високу ефективність процесу навчання. Більше 60% учнів мають якісну підготовку з предмету, успішно оволодівають знаннями про структуру і принципи функціонування живих систем, уміють спостерігати, досліджувати і пояснювати явища живої природи. Комплексне використання засобів навчання та різнорівневих дидактичних матеріалів, нових освітніх технологій дають змогу об’єктивно оцінювати досягнення учнів, виявляти обдарованих дітей. Протягом трьох останніх років учні школи займають призові місця у ІІ етапі та стають лауреатами ІІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з біології; неодноразово ставали призерами і лауреатами міських та обласних екологічних фестивалів, конкурсів, акцій: «Пташина хатка», «Годівничка», «Замість ялинки – зимовий букет», «Декада біології та природознавства», «Діти за гуманне ставлення до тварин». З 2006 року під керівництвом вчителя в школі видається газета «БіоLIFE», яка в 2007 році зайняла перше місце у міському конкурсі редакцій шкільних ЗМІ.
Бублей О.М. презентує власний досвід через участь у професійних конкурсах, організовує та проводить відкриті уроки, майстер-класи, міські семінари з питання формування інформаційних та комунікативних компетентеностей учнів. В 2008 році зайняла перше місце у ІІ турі та стала лауреатом у ІІІ турі ХІІІ Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2008». В 2010році - переможцем міського конкурсу методичних розробок уроків щодо розвитку учнівських компетентностей «Методичний орієнтир». З 2008 року являється членом Методичної ради МО вчителів біології міста: три роки була керівником інформаційної творчої групи, а з 2011 року очолює Методичну раду. Приймала участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Інноваційні технології в шкільній географічній освіті» (2011р.). В 2012 році надала розробки своїх уроків до участі у І Всеукраїнські конкурсі «Творчий вчитель – обдарований учень» та в Загальнонаціональному конкурсі «Відкритий світ» створення електронних освітніх ресурсів(має сертифікати учасника відповідних конкурсів). Бублей О.М. є автором навчально-методичного посібника « Методичний ресурс використання контрольно-діагностичної системи Test-W2».
Вчитель цілеспрямовано працює над поповненням матеріально-технічної бази та навчально-методичного забезпечення викладання предмета біології.
Категория: Виртуальная выставка | Добавил: biolog
Просмотров: 604 | Загрузок: 59 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: